Bid Wars – Depo Müzayedesi

En büyük riskler her zaman en büyük kazancı getirir, fakat sadece birkaç cesur kişi buna cesaret eder! Yüksek tutarlı depo açık arttırma savaşlarına katılın, kendi emanet dükkanınızı işletin ve bilinen en hızlı ve akıllı teklifçi olarak ün yapın!

ÖNE ÇIKANLAR

– FİYAT ARTTIRIN ve rakiplerinizi muhteşem depo açık arttırmalarında yenin! Zaman nakittir, o yüzden karar vermek için çok kısa bir zamanınız vardır: sezgilerinizi kullanın ve hızlı olun!
-Farklı ortamlarda 300’den fazla ürünü TOPLAYIN: Eski bir basketbol topundan nadir antikalara ve hatta uzaylı sanat eserlerine kadar her şeyi edinebilirsiniz!
-Şanslı seçimlerinizden bol bol KAR EDİN ve farklı şehirlerde özel açık arttırmalara katılın!
-En zengin teklifçi OLUN ve efsane kumarbazlara açık arttırmada kimsenin sizi yenemeyeceğini gösterin!

Depo kapılarının ardında hangi değerli antikaların veya inanılmaz hazinelerin olduğunu asla bilemezsiniz. Her biri bol para kazanma ve en fazla kar eden kişi unvanına sahip olma şansını size sunar!

Risk alıp, en büyük kazanan olabilir misiniz?? Satıyorum, satıyorum, saatt…

Lütfen dikkat! Bu oyun ücretsizdir, fakat gerçek para ile satın alınabilen ürünler içermektedir. Oyun tanımında bahsedilen özelliklerden ve ekstralardan bazılarının gerçek para karşılığında satın alınması gerekebilir.

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Bid Wars – Depo Müzayedesi
Yapımcı
Tapps Games
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
108

Leave a Comment