Benim Konuşan Angela’m

Konuşan Angela’nın dünyasını keşfet ve kılık kıyafetini, saç stilini, makyajını ve evini isteğine göre uyarla – bunların hepsini tiryakilik yaratacak kadar şirin mini oyunları oynarken yap.

Şimdiden 165 milyonun üzerinde indirme ile… eğlenceyi kaçırma!

BEBEK ANGELA’YI SAHİPLEN
Angela’yı kendi sanal hayvanın olarak sahiplen ve ona masal gibi bir hayat sun! Onun tarz sahibi bir şehir kediciği olarak yetişmesine yardımcı ol. Diş fırçalamadan, kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!

ONA BAK
Angela’yı kendi öz süperstarın yap! Onu yetiştir, ona şarkı söyle, ona lezzetli ziyafetler çek. Sadece izle – o senin yeni en iyi arkadaşın olacak!

RENKLİ MAKYAJLAR YAP
Angela’nın tarzını baştan yaratarak çarpıcı tarz anlayışını dışavur!
Ruj, göz farı, allık – dilediğince kişiselleştir! Düzinelerce farklı renk, 8.100 farklı kombinasyon ve sonsuz yaratıcı özgürlüğünle kendini gerçek anlamda ifade edebilirsin!

MODA TARZINI KONUŞTUR
Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela’yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Ona son moda elbiseleri ve güzel balerinden punk ninjaya en şirin kıyafetleri giydir! Ona kusursuz bir saç stili de yaparak görünümünü tamamla! Bir milyonun üzerindeki farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz bir şeyler yaratman mümkün!

MİNİ OYUNLAR OYNA
Müthiş ve yeni mini oyunları keşfet ve oyna! Jelibon Birleştir’den Baloncuk Vurmaca’ya – tüm sevdiklerin burada… ve hep daha fazlası da ekleniyor!

VE ÇOK DAHA FAZLASI…
Özel yeni kıyafetlerin kilidini aç, seviye atla, özel çıkartmalar topla, olağanüstü evini kişiselleştir… bunların hepsini, söylediğin her şeyi o klasik Angela tarzıyla tekrar ederken yap!

HEMEN İNDİR!

Ek Bilgiler

Uygulama Adı
Benim Konuşan Angela’m
Yapımcı
Outfit7
Kategori
Klasik Oyunlar
Android Sürümü
4.1 ve üzeri
Lisans
Ücretsiz
Görüntülenme
65

Leave a Comment